Системи збору даних

data acquisition daq system

Від базових, готових до роботи з малою кількістю каналів до великих апаратних систем збору даних LAN-XI з більш ніж 1000 каналами.


У нашому каталозі систем збору даних вже є попередньо налаштовані базові пакети, в яких є все необхідне для початку роботи: обладнання, програмне забезпечення та підтримка. Надійні модулі збору даних можуть навіть передавати сигнали на iPad®, наприклад, для порівняльних випробувань шуму та вібрації транспортних засобів (NVH). Багато наших систем використовують модульне обладнання збору даних LAN-XI, яке можна гнучко налаштовувати для різних цілей. Це невеликі портативні пристрої для збору даних, які підключаються безпосередньо до комп'ютера, хоча вони також можуть працювати автономно. Різні модулі можна об'єднати в мережу, розподіливши навколо великих об'єктів і підтримуючи ідеальну синхронізацію. Хорошим прикладом може бути конструкція літака, який зазнає наземних вібраційних випробувань (GVT). Можливе поєднання окремих систем або додавання нових модулів.

Система збору даних LAN-XI забезпечує стабільну, модульну та масштабовану систему збору даних.


Система збору даних LAN-XI

lan xi frontpanels 

Апаратні засоби збору даних LAN-XI

Завдяки модульній платформі система збору даних дозволяє вимірювати більш ніж 1000 каналів і в той же час бути портативною системою, що має найширший динамічний вхідний діапазон.


Модулі LAN-XI DAQ

LAN-XI Light

Фрейми LAN-XI

Передні панелі LAN-XI

Open API для LAN-XI

daq analyzer systems

Універсальні аналізатори DAQ

Універсальні аналізатори DAQ для збору та аналізу даних - від аналізу в реальному часі до запису на iPad або SD-карту для подальшої обробки у вільний час.


LAN-XI Notar

Photon + динамічний аналізатор сигналів

Sonoscout

Тип 9712-W-FEN

Система оцінки імпульсного шуму

 daq accessories Аксесуари DAQ

Аксесуари та компоненти для систем збору даних, аналізаторів та обладнання, включаючи кабелі та допоміжні деталі для наших систем збору даних LAN-XI.