Аналізатори потужності / Вимірювання електричних характеристик

eDrive 2020 11 13 235202

 

Випробування електричних характеристик - від компонентів до керування енергоспоживанням автомобіля

HBM надає весь вимірювальний ланцюжок, необхідний для проведення випробувань електричних характеристик - від випробувань електричних машин до випробувань високовольтних та складних інверторних систем управління в автомобільній, наземній та аерокосмічній промисловості, а також у виробництві та енергетиці.

Наше рішення включає датчики, обладнання та програмне забезпечення для тестування електричних інверторів та електричних машин. Механічні сигнали (наприклад, крутильний момент) і електричні сигнали (струм або напруга) записуються одночасно, щоб допомогти вам краще зрозуміти електричний привід і його втрати - за лічені хвилини. Це важливо для оптимізації приводу та підвищення його ефективності.

 • Випробування електричних машин та трансмісій (силових агрегатів)
 • Випробування електричних мереж
 • Випробування електричних та інверторних систем
 • Високовольтні та комутаційні випробування

                              

                                Випробування електричних машин та трансмісій (силових агрегатів)
picto electric motor 02Випробування електричних машин та електричних силових агрегатів – ключове завдання у розвитку електричного майбутнього промисловості та транспорту.
Щоб значно підвищити ефективність машин, приводів, автомобілів та більших транспортних засобів наступного покоління, важливо якнайретельніше тестувати та покращувати кожну машину та кожен привід. Крім того, ці тести не повинні бути виключно статичними, а мають вивчати динамічну поведінку машин та їх трансмісій.

 

 

picto grid testingВипробування електричних мереж

У сфері виробництва та розподілу електроенергії існує постійна потреба у перевірці якості генерації, впливу активності споживачів на мережу, а також стабільності та якості самої мережі. Сучасні електричні мережі – це інтелектуальні системи розподілу енергії із високим рівнем управління. Щоб зрозуміти поведінку мереж поза межами діючих значень і типових значень потужності, необхідні передові методи тестування.

 

                                Випробування електричних та інверторних систем

picto electric system testing

Побудова системи з компонентів видається простою, але випробування - справжня проблема. Більше того, випробування стають набагато складнішими, коли в гру вступають передові концепції, такі як велика кількість фаз, багатомоторні трансмісії чи гібридні автомобілі. Або якщо система настільки велика, що недостатньо вивчати її на рівні компонентів. Будь то електромобіль з повним приводом, локомотив від пантографа до тягового двигуна або електрична установка на борту корабля або літака, тести повинні бути адаптовані до цих складних багатогранних завдань.

 

                          Високовольтні та комутаційні випробування 

picto high voltage switchgear testing

Електричні машини великої потужності працюють при високій напрузі та дуже високих струмах, порядку кількох кВ і кА. В інших випадках, наприклад, в аерокосмічній промисловості, напруга підвищується, щоб знизити струм і зменшити вагу мідних провідників. Досить складно провести безпечні та точні випробування цього типу машин та установок, які працюють вище за межу «низької напруги» в 1 кВ.
Якщо говорити про підсистеми, що становлять мережу змінного струму або нові мережі постійного струму, такі як інвертори, трансформатори або розподільні пристрої, можливість проводити випробування з напругою близько декількох сотень кВ, а також захист системи та користувача мають вирішальне значення для успіху.


 

Наш вимірювальний ланцюг: від датчиків до приладів та програмного забезпечення

 

 torque sensor 345                daq group Genesis HighSpeed GEN3i 2tB 4tB 310B 345px 
 Датчики крутного моменту   

 Аналізатори потужності -

Система eDrive

     
 daq acc CTS200ID CTM1200ID 01 345px    HVD50R 345px
Датчики струму     Щуп високої напруги

 


Розширений аналіз за допомогою рішень HBM для випробувань електричних характеристик

csm EPT measurements 17534c2544

HBM пропонує не тільки першокласне обладнання для вимірювання продуктивності, але й розширені інструменти аналізу з провідним програмним забезпеченням Perception:

 • Вимірювання вібрації в електричних машинах
 • Синхронізовані вимірювання шини CAN
 • Перетворення dq0
 • Вимірювання продуктивності в їздовому циклі
 • Динамічні виміри потужності
 • Вимір динамічного крутильного моменту
 • Пульсація крутильного моменту
 • Вимірювання електричної потужності в автомобілі
 • Космічні вектори