Лазерні сканери


Лазерні сканери для вимірювання профілю поверхні  працюють на основі принципу тріангуляції лазерних ліній. Лазерні сканери є одними з найефективніших безконтактних датчиків для виявлення 2D/3D  профілю завдяки своїй чудовій точності та високій швидкості вимірювання. 

Лазерні сканери профілю scanCONTROL доступні в чотирьох різних серіях: COMPACT, HIGHSPEED, SMART та HIGHSPEED SMART. Версії лазерного сканера профілю COMPACT та HIGHSPEED передають дані вимірювань на комп'ютер за допомогою інтеграції програмного забезпечення для перевірки та оцінки, тоді як версії SMART та HIGHSPEED SMART оснащені інтелектуальним процесором для оцінки цих профілів у самому датчику. HIGHSPEED ScanControl пропонує частоту виміру 10 кГц. Датчики можна налаштувати через зручний веб-інтерфейс, який можна встановити будь-які комп'ютери. Програмне забезпечення також запрограмоване зі спеціальним алгоритмом для вимірювання різних профілів, таких як ширина, зазор, глибина, кромка, канавка, кут, площинність, деформація та багато іншого.

Лазерні сканери профілю також доступні з синім лазерним діодом для вимірювання розжарених металів, органічних та прозорих об'єктів з високою точністю. ScanCONTROL-BL працює на більш коротких довжинах хвиль, що забезпечує відмінне фокусування для вимірювання найдрібніших деталей. Це відкриває широкий спектр інженерних програм, таких як виробництво електроніки або медицина.


Лазерні сканери для 2D/3D вимірювання профілю 

 

Лазерні сканери Micro-Epsilon є одними з найефективніших датчиків вимірювання профілю у світі за точністю та швидкістю вимірювання. Вони безконтактно виявляють, вимірюють та оцінюють профілі на різних поверхнях об'єктів. Доступні моделі підходять для багатьох промислових застосувань, при цьому широкий спектр вимірювальних завдань вирішується за допомогою інтелектуального управління (scanCONTROL Smart), вбудованого в головку датчика. Для інтеграторів є варіанти індивідуального програмування. Всі профільні сканери scanCONTROL обходяться без зовнішнього контролера, що значно спрощує встановлення.

 

Характеристики

  • Компактний розмір та інтегрована оцінка: зовнішній контролер не потрібний
  • Висока роздільна здатність профілю для виявлення найдрібніших деталей
  • Висока швидкість для динамічних вимірів
  • Потужне програмне забезпечення для параметризації та візуалізації
  • SDK для інтеграції в окремі програмні середовища
  • Доведена протягом багатьох років висока експлуатаційна безпека у режимі 24/7

 

Вимірювання:

image resizer

Профіль, ширина, висота, глибина, кромка, паз, борт, зазор, кут, округлість, наявність, площинність, деформація, гладкість і т.д.

 

Численні моделі для широкого спектру застосувань

Laser scanners 1 Laser scanners 2  Laser scanners 3 Laser scanners 4 

 

Сканери профілю з червоним лазером та запатентовані Blue Laser сканери 

Laser scanners 5

Лазерні сканери Micro-Epsilon доступні з червоним лазерним діодом або запатентованою технологією Blue Laser Technology. Лазерні сканери із синьою лазерною лінією переважно використовувати для профільних вимірювань розжарених металів, а також прозорих та органічних поверхонь. Синьо-фіолетовий лазерний промінь забезпечує значно більшу стабільність, але не проникає в об'єкт вимірювання.

Вимірювальні завдання з використанням синіх лазерних сканерів, що вимірюють розпечені об'єкти з температурою вище 700 °C та прозорі об'єкти, такі як скло та пластмаси, захищені патентним законодавством. Лазерні сканери scanCONTROL забезпечують чудову стабільність сигналу і, отже, точні результати вимірювань цих поверхнях.

 

 

 

Компактні датчики для вимірювання профілю

Laser scanners 6

 

Компактний розмір у поєднанні з малою вагою відкриває нові сфери застосування у вимірі профілю. Контролери профільних датчиків scanCONTROL, вбудовані в корпус, спрощують прокладання кабелів та механічну інтеграцію. Завдяки своїм компактним розмірам та високій частоті профілю лазерні профільні датчики ідеально підходять для задач динамічного вимірювання, наприклад, при керуванні виробництвом або для процесів монтажу роботів.

 

 

 

 

Гнучка інтеграція з чотирма різними класами

Для передачі необробленого профілю З вбудованим розрахунком та оцінкою профілю
КОМПАКТНИЙ Високошвидкісний РОЗУМНА Високошвидкісний розумний
До 300 Гц До 10 000 Гц До 300 Гц До 10 000 Гц

 

Інтелектуальний сканер SMART: великий набір функцій для безлічі вимірювальних завдань

    Комплексна оцінка, розрахунок та виведення даних профілюСпрощує вирівнювання за рахунок регулювання похилих профілів     Відстеження та вимірювання складних профілів, наприклад, для перевірки валиків клею
      Комплексна оцінка, розрахунок Спрощує вирівнювання за рахунок Відстеження та вимірювання 
      та виведення даних профілю регулювання похилих профілів складних профілів, наприклад
                                                                                                                                                     для випробування клейового шва
 

Laser scanners 10

Різні можливості передачі даних

Датчики можуть бути легко інтегровані в існуюче програмне забезпечення замовника або за допомогою доступних SDK або за допомогою стандарту GigE Vision, якому відповідають всі датчики scanCONTROL (інтеграція в програмне забезпечення для обробки зображень). Датчики класів scanCONTROL SMART можуть безпосередньо передавати виміряні значення системи управління, використовуючи такі інтерфейси:

  • Ethernet (UDP або Modbus TCP)
  • RS422 (ASCII або Modbus RTU)
  • Аналогові, цифрові комутаційні сигнали (з вихідним блоком scanCONTROL)
  • Profinet, Ethernet/IP, EtherCAT (зі шлюзом scanCONTROL)
Області застосування:
 
  Laser scanners 11Laser scanners 12Laser scanners 12
  Автоматична обробка 3D-сканування компонентів              Контроль нанесення покриттів 3D-сканування перед лазерною 
  деталей перед лазерним наплавленням наплавленням / зварюванням