Оптичні мікрометри

Системи optoControl від MicroEpsilon – це оптичні мікрометри, що використовуються для різних завдань вимірювання та моніторингу. Оптичні мікрометри складаються з джерела світла та приймача або CCD камери. Джерело світла формує паралельну безперервну світлову завісу, яка вирівнюється із приймачем. Якщо об'єкт перериває світлову завісу, ця тінь або затемнення виявляється на приймальному пристрої. Ця конфігурація дозволяє вимірювати багато розмірних характеристик, таких як діаметр, зазор, положення та сегмент.

Наші оптичні мікрометри доступні у двох лінійках продуктів; оптичні волокна та лазерні прецизійні мікрометри. Оптичні волокна CLSK є універсальними для вимірювання в суворих промислових умовах. Деякі приклади програм включають моніторинг присутності цільового об'єкта до розпізнавання проміжків або виявлення країв мережі. Прецизійні лазерні мікрометри optoCONTROL ThruBeam оснащені світлодіодами або лазерним променем і в основному використовуються там, де потрібна висока точність через їх високу точність та швидкість вимірювання.

 

Оптичні мікрометри можуть використовуватися для:

  • Вимірювання розмірів при виробництві, забезпеченні якості та сервісних задачах, таких як діаметр, зазор, висота, положення
  • Контролює положення та складання на автоматичних складальних машинах та конвеєрних системах
  • Вимірювання та встановлення в обмеженому просторі