Вібростенди / шейкери

Вібростенд

Великий вибір вібростендів LDS компанії Brüel & Kjær охоплює програми по всьому спектру вібраційних випробувань, а також модальний та структурний аналіз.


Brüel & Kjær пропонує широкий спектр рішень для вібраційних випробувань – від електродинамічних вібростендів до модальних та вимірювальних вібростендів розміром з долоню. Також Brüel & Kjær пропонує великий вибір спеціальних підсилювачів потужності та контролерів вібрації, вібраційних столів, розширювальних майданчиків та теплових бар'єрів для задоволення всіх ваших потреб у вібраційних випробуваннях - чи то випробування електронних компонентів для мобільних телефонів, чи випробування супутникових систем.

 

Електродинамічні вібростенди LDS призначені для випробувань пристроїв і матеріалів будь-якого типу та розміру, будь то друковані плати або літальні апарати. Вібростенди мають корисне навантаження до 5000 кг та пікові синусоїдальні сили в діапазоні від 8,9 Н до 289,1 кН.

Системи контролю вібрації включають апаратні контролери вібрації та програмне забезпечення для контролю та параметризації, що забезпечують багатоточкове управління складними конструкціями - все з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача і простим налаштуванням.

Наша лінійка енергоефективних підсилювачів з вихідною потужністю до 280 кВА призначена для роботи в системах вібровипробувань LDS, а також у вимірювальних і модальних шейкерах.

Модальні вібростенди відрізняються високим ставленням сили до ваги та були спеціально розроблені для забезпечення найкращих можливих характеристик модальних випробувань із мінімальним часом налаштування.

Компактні та легкі вимірювальні вібростенди / шейкери ідеально підходять для експериментального модального аналізу, вібраційних випробувань невеликих об'єктів, калібрування акселерометрів, а також вимірювання механічного імпедансу та рухливості.