Hoytom, виробник обладнання для контролю якості та випробувань, довіряє датчикам сили HBM U10M

Hoytom — компанія, яка спеціалізується на виготовленні обладнання для контролю якості та електромеханічних та електрогідравлічних машин для випробувань матеріалів. Потужність машин коливається від 5 кН до 2000 кН для випробувань на розтяг і навіть більше для випробувань на стиск.

Лабораторія Hoytom сертифікована ENAC [Іспанським національним органом з акредитації] з 1996 року і надає послуги з калібрування на території замовника, видає відповідні сертифікати про стан машин, включаючи всі області сили, напруги, деформації та твердості. Випробувальні машини Hoytom є прихованою гарантією того, що багато продуктів на ринку відповідають тим функціям, для яких вони були розроблені. Випробувальні машини використовуються протягом усього процесу виробництва продукту – від сировини до багатьох проміжних деталей, які використовуються для створення збірки.  

Заснована в 1961 році, Hoytom — іспанська компанія, розташована в баскському місті Лейоа, поблизу Більбао, з персоналом, який складається з експертів у галузі статичного руйнівного контролю, де вони розтягують або стискають випробувані пристрої до поломки. Hoytom – це сімейна компанія, яка веде три покоління. Ще з перших днів у 60-х роках Hoytom визнавав і розумів, що якість, драйв і найкраще обладнання є ключовими факторами конкурентоспроможності у складному світі тестування на національному та міжнародному рівнях. Тестування настільки ж складне, наскільки й дивно.


Задача

Кожен, хто не знайомий з випробуваннями, буде здивований його розміром і масштабом. Все, що потрапляє на ринок, кінцевого споживача, промисловості, будівництва чи найсучаснішого бізнесу, пройде певну форму перевірки або контролю якості. Сьогодні було б немислимо, щоб крісло зламалося через кілька днів використання, чи компонент транспортного засобу піддався фізичному напрузі, або труба не могла витримати внутрішній тиск рідини, що проходить через неї. Гарантією того, що цього не станеться, є незліченні випробування матеріалів і компонентів. І ці випробування та контроль проводяться на таких машинах, як ті, що виробляються Hoytom, і які включають обладнання найвищої якості, щоб забезпечити надійні та точні результати. Все це робиться відповідно до потреб рентабельності, 

 

Рішення

Hoytom завжди вимагав високоякісних датчиків сили для своїх машин, тому що це єдиний спосіб гарантувати, що найважливіший аспект цієї діяльності – дані – є повністю надійним. Оснащення їхніх машин датчиками сили HBK – це спосіб запропонувати найкращі стандарти в цьому секторі, завдяки чому машини можна продавати з трирічною гарантією. Більше того, використання бренду HBK у своїх випробувальних машинах і твердомірах є додатковим маркетинговим інструментом, оскільки ринок цінує гарантію та якість, які пропонує це обладнання.

 

Результати

Датчики сили, інтегровані в випробувальні машини Hoytom, забезпечують максимальну точність у всьому діапазоні вимірювань. У поєднанні з власним програмним забезпеченням управління випробуваннями Hoytom та спеціально розробленою електронікою, досягаються максимальна продуктивність та точність при простому та інтуїтивно зрозумілому використанні.  Такий рівень якості дозволяє Hoytom виходити на міжнародний ринок, експортувати 50% своїх машин і розраховувати на лояльність клієнтів, які покладаються не тільки на досвід і знання, які Hoytom може запропонувати, а й на базові технології свого виробництва. машини. 


 

Будь-хто, хто потрапляє в цей маловідомий сектор, незабаром дізнається, що випробування – це поширена діяльність, яка гарантує якість практично будь-якого товару в будь-якому секторі з неймовірно широким набором процедур випробувань.

Обладнання Hoytom завжди було задіяне у цій галузі та продовжує це робити. Машини Hoytom використовуються для випробувань безліч різних предметів - від гайок, болтів та різних типів сталі до композитів, автомобільних конструкцій, деталей літаків, кабелів та бетону. Менеджери компанії Hoytom кажуть, що найбільш комфортно почуваються, коли мають справу з великими машинами та тестами з певним ступенем складності. Звичайно, функціональність машин є найважливішою вимогою, але вже кілька років компанія також пропонує привабливі конструкції для оснащення приміщень своїх клієнтів. Вся ця робота принесла свою винагороду: тепер компанія експортує 50% своїх машин.  

Випробувальні машини Hoytom також включають твердоміри та маятники, які використовуються для визначення твердості та в'язкості матеріалів.  

Для своїх універсальних машин для перевірки твердості, які проводять випробування твердості по Роквеллу та Брінелю, Hoytom завжди покладався на продукцію марки HBK HBM, а саме тензодатчики, і інтегрував їх у всі свої машини. В основному це пов’язано з впевненістю, яку вони мають у точності та надійності датчиків сили HBM U10M , що забезпечує мінімальні значення відхилення лінійності, гістерезису та похибки оборотності разом із високим ступенем відтворюваності. 

Ця прихильність зросла у 2015 році, коли до влади прийшло нинішнє керівництво Hoytom. Менеджери були впевнені, що для покращення машин одним із ключових факторів було те, що тензодатчик і HBM були їх першим вибором. Їхній попередній досвід підтвердив це рішення, оскільки HBM вже давно постачає їм еталони та обладнання для вимірювання та калібрування. Це дозволило скоротити час роботи та збої, покращивши імідж обладнання Hoytom на ринку. Тепер він пропонує тестові машини з інтегрованими елементами високої якості, що дає клієнтам впевненість. Загалом, оснащення всіх тестових машин HBM U10M було стратегічним рішенням для компанії. 

 

Випробувальне обладнання Hoytom з елементами HBM може працювати в класі 05 відповідно до відповідного міжнародного стандарту, пропонуючи більший діапазон вимірювань, попит, який зростає серед компаній, які проводять випробування. Але, перш за все, це гарантія правильно проведеного тесту. У секторі тестування важливо інвестувати в першокласні продукти від преміального бренду, такого як HBK, щоб забезпечити збір надійних даних. Важливо гарантувати, що осередки продовжуватимуть надавати надійні дані з часом, а відповідні коригування можна вносити швидко та легко.   

 

Про Хойтом

Hoytom був заснований в 1961 році Доном Сіпріано дель Хойо і наразі керується третім поколінням родини. 60-ті роки були роками, які вирізнялися вагою, який галузь почала мати в Країні Басків. Нові компанії побачили потребу в закупівлі техніки, яку раніше купували у провідних європейських країнах, таких як Німеччина або навіть заокеанських країнах, наприклад США, однак зовнішня торгівля була не такою плавною, як сьогодні.